CZYSZCZENIE KANAP -

Przejdź do treści

Menu główne:

CZYSZCZENIE KANAP


Kanapy które pierzemy przez specjalistyczny sprzęt są na początku spryskiwane specjalnym środkiem do dezynfekcji zanieczyszczeń a później odsysane końcówką do czyszczenia.
Bardzo ważne jest wypłukanie chemii wodą lub specjalnym środkiem do płukania,eliminuje to zacieki i plamy po praniu.Materiał taki jak np: welur,alcantara,len jest potrzebny do tego typu prac specjalny środek który powoduje rozpuszczenie różnego rodzaju zanieczyszczeń takich jak tłuszcz spożywczy,długopisy,ślady po dżinsach,smary.
Z kanap przed praniem nie trzeba zdejmować podszewek z poduszek ani przestawiać mebli do czyszczenia.Wszystko robimy na miejscu u klienta.Miejsce zabezpieczamy folią.
Żeby przyspieszyć schnięcie ściągamy z powierzchni dodatkowo wilgoć powoduje to o 30 % szybsze wyschnięcie tapicerki meblowej i można korzystać już nawet po paru godzinach z kanapy lub sofy.Znamy się również na materiałach i praniu tapicerki welur,alcantra,len można poczytać dalszych informacji na naszych stronach.Późniejsza konserwacja mebla polega tylko na systematycznym odkurzaniu i praniu co najmniej raz na rok.
Kontakt i informacje- Telefonicznie 501-347-950
Warszawa i okolice
Czyszczenie naroznika Warszawa
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego